Aktuální nabídka nemovitostí

PRONÁJEM

BYT 3+1 S ČERVENOU KUCHYNÍ

Husova, Chrudim IV

Částečně vybavený byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 92 m². Byt se nachází v sedmém patře sedmipatrového, zatepleného zděného domu.

PRONÁJEM

NOVÝ BYT V RODINNÉM DOMĚ

Brozany - Staré Hradiště

Krásný, zcela nový, slunný a především velký byt 1+1, který se nachází v rodinném domě v malebné obci Brozany, které jsou vzdáleny 3 minuty jízdou autem od Pardubic. Celková plocha bytu je 45 m².

UVAŽUJETE NAD PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ZAVOLEJTE MI A JÁ SE O VŠE POSTARÁM

PRONÁJEM

PĚKNÝ BYT NA PERFEKTNÍM MÍSTĚ

Pardubice - Polabiny IV

Krásný, zrekonstruovaný, slunný byt 3+1 s velkou zasklenou lodžií na perfektním místě. Celková plocha je 69 m². Byt se nachází ve desátém patře desetipatrového panelového, zatepleného domu s výtahem.

PRONÁJEM

ZREKONSTRUOVANÝ BYT V HOLICÍCH

Holice

Zrekonstruovaný byt, částečně vybavený o dispozici 1+1 s celkovou plochou 32 m², nacházející se ve druhém patře šestipatrového zděného domu.

PRONÁJEM

SLUNNÝ BYT V CHRUDIMI

Chrudim

nabízím k pronájmu částečně vybavený a zrekonstruovaný byt 2+1 v klidné části města Chrudim o celkové ploše 58 m² s balkonem.

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

PRONÁJEM

ZREKONSTRUOVANÝ, SLUNNÝ BYT 3+1

Týniště nad Orlicí

Velmi pěkný zrekonstruovaný, slunný byt 3+1 v klidné části Týniště nad Orlicí. Celková plocha je 70 m². Byt se nachází v prvním patře devítipatrového zatepleného domu. K dispozici jsou dva výtahy.

PRODEJ

NETRADIČNÍ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST

Jindřichovice - Želetava

Rád bych Vám nabídl ke koupi zemědělskou usedlost o velikosti 1091 m² s pozemkem 6437 m². Tento netradiční objekt se nachází v obci Jindřichovice, přibližně 3 minuty autem od Želetavy

Prodané a pronajaté nemovitosti

PRODÁNO

PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM

Týniště nad Orlicí

Prostorný rodinný dům s bazénem se nachází v obytné části Týniště nad Orlicí a nabídne Vám mnoho prostoru, pohodlí a díky svému umístění také dostatek soukromí.

PRONAJATO

VYBAVENÝ BYT 3+1 S LODŽIÍ

Přelouč

Krásný, moderní a nově zrekonstruovaný slunný byt 3+1 s lodžií. Celková plocha je 70 m². Byt se nachází ve třetím patře čtyřpatrového panelového, nově zatepleného domu bez výtahu.

PRONAJATO

VYBAVENÝ BYT 3+1 V KLIDNÉ ČÁSTI

Chrudim

Zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 69 m², nacházející se v prvním patře čtyřpatrového cihlového domu.

PRODÁNO

BYT 3+1 V POLABINÁCH

Kosmonautů 240, Pardubice - Polabiny

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji byt o dispozici 3+1 s celkovou podlahovou plochou 64 m² v nejžádanější lokalitě v Pardubicích – Polabiny, v ulici Kosmonautů 240. Byt je po částečné rekonstrukci a nachází se ve 4. patře panelového zatepleného domu s výtahem.

PRONAJATO

ZREKONSTRUOVANÝ RODINNÝ DŮM

Štítary u Kolína

Kompletně zrekonstruovaný, nevybavený rodinný dům o dispozici 3+1 s užitnou plochou 100 m² ve Štítarech u Kolína.

PRONAJATO

BYT 2+KK S NOVOU KUCHYNÍ

Na Trávníku, Rychnov nad Kněžnou

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk v centru Rychnova nad Kněžnou. Celková plocha je 40 m². Byt se nachází v prvním patře sedmipatrového nově zatepleného domu s výtahem.

PRONAJATO

ZREKONSTRUOVANÝ BYT 3+1 S LODŽIÍ

U Stadionu 714, Chrudim

Zcela nově zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 70 m², nacházející se v prvním patře osmipatrového panelového domu.

PRONAJATO

VELMI OBLÍBENÝ BYT V PŘELOUČI

Přelouč

Krásný, moderní a nově zrekonstruovaný slunný byt o dispozici 2+kk. Celková plocha je 53 m². Byt se nachází ve čtvrtém patře čtyřpatrového cihlového, nově zatepleného domu bez výtahu.

PRODÁNO

JEDINEČNÝ, ROVINATÝ POZEMEK

Nádražní, Opočno

Rovinatý, jedinečný, jižně situovaný pozemek (1538 m²) určený k výstavbě rekreačního objektu v zahrádkářské kolonii na kraji Opočna.

PRODÁNO

MALÝ BYT S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM

Neratovice

Byt o dispozici 1+kk s celkovou podlahovou plochou 35 m². Byt se nachází v panelovém, zatepleném domě s moderní fasádou, dvěma výtahy a také bezbariérovým přístupem.

PRONAJATO

NEVYBAVENÝ, NOVÝ BYT S LODŽIÍ

Velký Osek

Nevybavený byt s celkovou plochou 49 m² včetně balkónu a sklepní kóje. Samostatný byt o dispozici 2+kk má rozlohu 44m² a nachází se na adrese U Hřiště 818, Velký Osek.

PRONAJATO

NOVÝ BYT SE ZAHRÁDKOU

Velký Osek

Zcela nový byt, kompletně vybavený o dispozici 2+kk s celkovou plochou 50 m², nacházející se v přízemí třípatrového zděného domu. K bytu náleží zahrádka, kterou lze využívat dle své libosti.

PRODÁNO

RODINNÝ DŮM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Sezemice

Dům o dvou bytových jednotkách s garáží, oplocenou malou zahradou a altánem s krbem. Nemovitost o celkové podlahové ploše 120 m² s celkovou plochou pozemku 332 m² a garáží je ideálním řešením pro ty, kteří hledají bydlení s výbornou dostupností do města.

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.