Ve zkratce

Můj cíl je prodat Vaší nemovitost s vysokým ziskem, ideálně rychle – a to nejdůležitější – bez rizik. Den, co den pracuji na své již obsáhlé databázi zájemců o koupi, a díky ní většinou nemovitost prodám rekordně rychle. Velmi důležité je nemovitost odlišit od řady dalších nabídek. Odlišit znamená zaujmout na první pohled. K tomu využívám služeb profesionálů, používám moderní nástroje a aktivně přistupuji k celému obchodu. Dle mého názoru dnes nestačí pouze vyvěsit inzerát na internet obsahující pár fotografií a několik jednoduchých vět.

Velmi důležité je sestavit prodejní plán individuálně pro každou nemovitost tak, aby se zanedlouho našel nový majitel. Toho musíme vhodně zaujmout. Vytvořit poutavou videoprohlídku, správně zacílit marketingovou kampaň na sociálních sítích, správně nastavit PPC reklamu a mnohé další aspekty, které jsou v mnoha případech nevyhnutelnou součástí úspěšného, bezpečného a rychlého prodeje. Také se zaměřuji na tzv. offline propagaci, která je v poslední době také velmi efektivní.

Videoprohlídka

Profesionální videoprohlídka nesmí chybět u žádné mé nabízené nemovitosti! Dokáže vyvolat u zájemců pozitivní emoce, které prodávají. Zvyšuje povědomí o naší nabízené nemovitosti placenou propagací na sociálních sítích a díky tomu dokážu zaujmout větší okruh zájemců.

3D Virtuální prohlídka

Zájemcům reálně představí celou nemovitost ve své „kráse“. Nemovitost si tak zájemci mohou projít v jakémkoliv tempu. Virtuální prohlídka umožňuje náhled na dispozici nemovitosti, ale také změření konkrétních struktur (např. velikost místnosti, či okna). Na prohlídky již přijde vážný zájemce, který si stav nemovitost pouze ověří. Je to velmi efektivní a vyhneme se tím nadbytečného narušení Vašeho soukromí.

Profesionální fotografie + Dron

Fotografie jsou základní a často podceňovanou součástí prodeje. Mají za úkol zaujmout klienta na první pohled. Výše zmiňovaný dron se využívá i u videoprohlídek a díky tomu vneseme do prezentace neokoukaný pohled z ptačí perspektivy.

Home Staging

Příprava nemovitosti k prodeji. Cílem je odlišit nemovitost od řady dalších na trhu a především zájemcům o koupi představit nemovitost v tom nejlepším světle! Díky Home Stagingu jsem schopný cenu navýšit až o 10%.

Odvoz starého a dovybavení moderním nábytkem.
Výměna starých svítidel za nové
Kompletní výmalba do neutrální bílé
Položení nového koberce

Marketing

O tom, že prodáváte nemovitost, musí vědět naprosto všichni, pro něž je nemovitost vhodná! Celá prezentace by byla k ničemu, kdyby nám ležela pouze na inzertních serverech – to dnes již nestačí. Marketing v mém podání je velmi důkladně promyšlená strategie prodeje.

CHCETE ZNÁT PŘESNOU PRODEJNÍ CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Představte si, že prodáte nemovitost profesionálně, bez rizik a za maximum financí. Zároveň Vám ušetřím čas, starosti a plno nervů. Líbí se Vám tento scénář?

Pokud ano, tak mi zde zanechte kontakt a já Vás v nejbližší době pozvu na velmi dobrou kávu.